Esiletõstetud postitus

Roheline Kool tutvustus

teisipäev, 5. detsember 2023

08.11.10

Keskkonna töörühma koosolek 08.11.23


Lasteaias toimus keskkonna töörühma koosolek, kus otsustati järgnev:

1. Euroopa jäätmetekke vähendamise nädalal toimub võistlus, kus lasteaial on võimalus näidata oma tegevusi, mis on kaasa aidanud pakendijäätmete vähendamisele. Lasteaed Sipsik osaleb konkursil kampaanias „korduskasutus ja selleks ettevalmistus“. Registreerime oma tegevuse 12. novembriks: https://ewwr.eu/, meie teemaks jääb „Inspiratsioon pakenditest iglu ehitusel“, tegevusega anname pakenditele uue elu ja lastele koostegemise kogemuse. Kanistrite kogumise jaoks välja panna kogumiskastid, kuhu neid ladustada. Viktoria koostab sellekohase infokirja lastevanematele ja personalile.

2. Jõulupuu konkurss “Roheline kuusk!” lasteaiarühmadele, tähtaeg 20.nov 2023, korraldajateks Pere ja Kodu ning Eesti Ringmajandusettevõtete Liit.

Taaskasutatud materjalidest kuuse meisterdamine. Rohekuuse projektis osalevad kolm rühma: Päikesesipsikud, Rõõmusipsikud ja Mängusipsikud.

3. Kuusakoski Rohejaht, tähtaeg 31.märts 2024, kutsub lapsi ja noori üle Eesti koguma kokku tühjaks põlenud alumiiniumist teeküünlaümbriseid ja väikest va naelektroonikat, mida enam kasutada ei saa.

Osaleme kampaanias ja kogume koostöös peredega kokku küünlaümbrised ja nutiprahi. Lapsed meisterdavad jääkmaterjalidest kogumiskasti rühma. Ene koostab sellekohase infokirja lastevanematele ja personalile.

4. Kuulutame välja Kommikolli konkursi (6-7aastase lapse arengu hindamise mängu juurde maskott). Päikesesipsikute ja Rõõmusipsikute rühma lapsed teevad kavandid 22. novembriks.


Protokolli täisversioon leitav siit.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar